h Dolar 33,0587 % -0.08
h Euro 36,0358 % -0.08
h Sterlin 42,7490 % -0.22
h Altın (Gr) 2.555,07 %-1,75
h BIST100 11.156,20 %0,15
a

Kırşehir Belediyesi, Boztram’ı denetledi

Kırşehir Belediyesi'nin teknik heyeti, Bozüyük Belediyesi'ni ziyaret ederek Boztram Tramvay Projesi hakkında bilgi aldı. Proje, Bozüyük Belediye Başkanı'nın vizyon projelerinden biri olup, ilçede ve ülke genelinde büyük ilgi görmektedir. Diğer belediyeler de benzer bir projeyi hayata geçirmek istediklerinden Bozüyük Belediyesi'ni ziyaret etmektedir. Kırşehir Belediyesi'nin teknik heyeti de projenin güzergahlarını, durakları, ray mesafelerini, yerleşimleri, bilet okuma ve ödeme sistemlerini incelemek amacıyla ziyaret gerçekleştirdi. Ayrıca heyet, tramvayla yolculuk yaparak BOZTRAM hangarında araç bakımı ve onarım çalışmalarını da yerinde inceledi.

Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler, Ulaştırma ve Destek Hizmetleri birimlerinden oluşan teknik ekibi, Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret ederek dikkat çeken Boztram Tramvay Projesi hakkında bilgi aldı. Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun önemli projelerinden biri olan Boztram Tramvay Projesi, sadece ilçe genelinde değil ülke genelinde de büyük ilgi görmektedir. Kendi bölgelerinde benzer bir projeyi hayata geçirmek isteyen belediyeler, Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde incelemektedir. Ankara Gölbaşı Belediyesi ve İstanbul Pendik Belediyesi’nin ardından Kırşehir Belediyesi teknik heyeti de Bozüyük Belediyesi’ne inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir. Ziyaret sırasında Kırşehir Belediyesi’nin Park Bahçeler, Ulaştırma ve Destek Hizmetleri birimlerinden oluşan teknik ekip, projenin güzergahları, duraklar, ray mesafeleri, yerleşimler, bilet okuma ve ödeme sistemlerini detaylı bir şekilde incelemiştir. Ayrıca ekip, tramvayla yolculuk yaparak BOZTRAM hangarında araç bakım ve onarım çalışmalarını da yerinde gözlemlemiştir.

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi’ne muazzam bir kompleks kazandırıyor.

Sıradaki haber:

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Malkoçoğlu Mahallesi’ne muazzam bir kompleks kazandırıyor.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.