h Dolar 32,4868 % -0.07
h Euro 35,1138 % -0.07
h Sterlin 41,5967 % 0.27
h Altın (Gr) 2.433,36 %0,05
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Kaymakam Aktan, öğrencilerle samimi bir buluşma gerçekleştirdi

Kaymakam Aktan, öğrencilerle samimi bir buluşma gerçekleştirdi

Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş, yarıyıl tatiline girecek olan orta öğretim kurumlarını ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Yapılan ziyaretlerin sonuncusu Ortaca Anadolu Lisesi'nde gerçekleşti. Kaymakam Aktaş, okul müdüründen bilgi aldıktan sonra öğretmenlerle ve öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerin müzik ve tiyatro çalışmalarını inceledi. Okullar bugün karne töreni düzenleyerek yarıyıl tatiline başlayacak.

Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş, ortaokul ve lise öğrencileriyle buluşmak için yarıyıl tatiline girecek okulları ziyaret ediyor. Bugün düzenlenecek karne töreniyle birlikte yarıyıl tatili başlayacak olan okullar öncesinde, Kaymakam Aktaş öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelmek için çalışmalar yapıyor. Son olarak Ortaca Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Aktaş, okulun müdüründen okulun ve öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü eşliğinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Kaymakam Aktaş öğretmenler ve öğrencilerle sohbet ederek, öğrencilerin müzik ve tiyatro çalışmalarını inceledi.

Şişli Belediyesi, deprem mağduru olan Arsuz’a anlamlı bir hizmet sunuyor.

Sıradaki haber:

Şişli Belediyesi, deprem mağduru olan Arsuz’a anlamlı bir hizmet sunuyor.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.