h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Karadağ’dan: “Halkımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

Karadağ’dan: “Halkımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz”

Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Otluca köyü Tümsek mezrasında yol sorununu incelemek üzere bir ziyaret gerçekleştirdi. Karadağ, vatandaşların sorunlarını dinleyerek yolun genişletilmesi talimatı verdi ve vatandaşlardan il özel idaresi ekiplerine yardımcı olmalarını istedi.

Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, Otluca köyü Tümsek mezrasında yol genişletme ve asfalt taleplerini yerine getirmek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan incelemelerin ardından Karadağ, vatandaşların sorunlarını dinledi. Vali Yardımcısı Karadağ, mezra yolunun acilen genişletilmesi için ilgili kişilere talimat vererek vatandaşların mağduriyetinin giderilmesini talep etti. Karadağ, her zaman halkın yanında olduklarını ve daha güvenli ve konforlu ulaşım imkanları sağlamak için çaba gösterdiklerini belirterek, yol genişletme çalışmalarının başlaması için mezra sakinlerine il özel idaresi ekiplerine yardım etmeleri çağrısında bulundu.

Tatvan’da Regaip Kandili, dualarla kutlandı

Sıradaki haber:

Tatvan’da Regaip Kandili, dualarla kutlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.