h Dolar 33,0732 % 0.01
h Euro 36,2403 % 0.01
h Sterlin 43,0624 % 0.03
h Altın (Gr) 2.619,94 %0,24
h BIST100 11.236,51 %0,92
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • İzmir’de Filistin için eller semaya açıldı! Kandil gecesinde duygusal anlar yaşandı

İzmir’de Filistin için eller semaya açıldı! Kandil gecesinde duygusal anlar yaşandı

İzmir'deki Regaip Kandili, dualar eşliğinde kutlandı. Bornova Bilal Saygılı Camii ve Külliyesi'ne gelen müslümanlar, Filistin halkı için dua etti. Kandil gecesi, barış ve huzur temennisiyle geçti. İslam coğrafyasına hayırlar getirmesi ve Filistinli kardeşlerimizin dualarla desteklenmesi dileğinde bulunuldu.

İnsanların Dikkatini Çekecek Bir Başlık Önerisi: “İzmir’de Dualarla Kutlanan Regaip Kandili: Filistin Halkı İçin Eli Semaya Açıldı”

İzmir’de Regaip Kandili, dualarla coşkuyla kutlandı. İzmirliler, bu mübarek geceyi geçirmek için camilere akın etti. Her yaştan Müslüman, İzmir Bornova Bilal Saygılı Camii ve Külliyesinde bir araya geldi.

Kandil gecesi, Filistin halkının yanında dua ederek geçirildi. Vatandaşlardan Kerim Gürbüz, “Mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin İslam coğrafyasına barış ve huzur getirmesini diliyoruz. Bu kandilde Filistinli kardeşlerimiz için dua edeceğiz. Üç aylar ve kandiller hayırlara vesile olur umarım” dedi. Şenol Gökdemir ise, “Elimizden dua etmek dışında yapabileceğimiz bir şey yok. Tüm İslam alemine Allah yardım etsin” şeklinde konuştu.

Regaip Kandili’nde Bursalılar Ulu Cami’ye yoğun ilgi gösterdi.

Sıradaki haber:

Regaip Kandili’nde Bursalılar Ulu Cami’ye yoğun ilgi gösterdi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.