h Dolar 33,0645 % -0.07
h Euro 36,0191 % -0.07
h Sterlin 42,7770 % -0.14
h Altın (Gr) 2.545,39 %-2,12
h BIST100 11.161,30 %0,20
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • İstanbul’da toplu taşıma araçlarının yol tabelalarında “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” ifadesi yer aldı

İstanbul’da toplu taşıma araçlarının yol tabelalarında “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” ifadesi yer aldı

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı'nda teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerimiz şehit oldu. Şehitlerimiz için İstanbul'da toplu taşıma araçlarının güzergah tabelalarına "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" yazısı eklendi. Şehitlerimizin cenazeleri askeri törenin ardından memleketlerine gönderildi.

İstanbul’da, Pençe-Kilit Harekatı sırasında sınır ötesi operasyonlara devam edilirken şehit olan 9 asker için bir anma töreni düzenlendi. Bu kapsamda, İstanbul’un toplu taşıma araçlarının güzergah tabelalarına “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” yazısı eklenerek askerlerimizin anısına destek verildi.
Dün Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe-Kilit Harekatı Bölgesi’nde, üs bölgelerimize sızma girişiminde bulunan teröristlerle yapılan çatışmada, 9 askerimiz şehit düşmüştü. Şehitlerimizin naaşları, sabah saatlerinde Şırnak’ta düzenlenen askeri törenin ardından memleketlerine dualar eşliğinde gönderildi. Bu acı olayın ardından, İstanbul halkı da şehitlerimize olan saygılarını göstermek amacıyla bu anlamlı jestte bulunmuştur.

Sivas’ta tabelalara ve kalplere işlendi: “Vatan bir olur, şehitler ölmez”

Sıradaki haber:

Sivas’ta tabelalara ve kalplere işlendi: “Vatan bir olur, şehitler ölmez”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.