h Dolar 33,0560 % -0.08
h Euro 36,0287 % -0.08
h Sterlin 42,7587 % -0.16
h Altın (Gr) 2.555,86 %-1,72
h BIST100 11.138,28 %-0,01
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Esenyurt’ta Çalışan Gazetecilerin Onur Günü Kutlaması Gerçekleştirildi

Esenyurt’ta Çalışan Gazetecilerin Onur Günü Kutlaması Gerçekleştirildi

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt'ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında basın mensuplarının katıldığı bir programda konuşma yaptı. Programda, Hayatını kaybeden gazetecilerin anıldığı bir video gösterimi yapıldı ve Esenyurt Belediyesi'nin faaliyetleri sergilendi. Başkan Bozkurt, gazetecilerin demokrasilerin önemli bir parçası olduğunu belirterek, doğru haber alma ve kamuoyuna doğru bilgi aktarma önemine vurgu yaptı ve tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarını konuk ettiği bir program düzenledi. Program, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un, Esenyurt’taki faaliyetleri anlattığı bir sunum gerçekleştirmesiyle başladı.

Esenyurt Belediyesi tarafından düzenlenen program, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yerel ve ulusal basın mensuplarının davet edildiği bir etkinlikti. Esenyurt Belediye Binası’nda gerçekleştirilen programa, Başkan Kemal Deniz Bozkurt ve birçok gazeteci katıldı. Programda, hayatını kaybeden gazetecilerin anlatıldığı bir video gösterisi düzenlendi. Esenyurt Belediyesi’nin faaliyetlerinin sergilendiği programda, gazetecilere yemek ve tatlı ikramı yapıldı. Ayrıca, canlı müzik dinletisi de gerçekleştirildi. Başkan Bozkurt, gazetecilerle sohbet ederek, belediye başkanlığı döneminde yapılan faaliyetleri anlattığı bir sunum gerçekleştirdi.

Programda konuşan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Gazeteciler, demokrasilerin önemli bir unsuru olarak görülmektedir. Ülkemizin ve dünyanın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için doğru haberlerin yayılması gerekmektedir. Bu uğurda birçok gazeteci, zaman zaman hapis cezaları ve can güvenliklerini riske atarak mesleklerini sürdürmektedir. Bu uğurda hayatını kaybeden gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum. Demokrasiler, gazetecilerin doğru haberlere ulaşmasıyla güçlenmektedir. Siyasetçilerin kamuoyuna doğru bilgilerle ulaşabilmesi için gazetecilere olan ihtiyaç da önemlidir. Tüm gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Trabzon’da hayata geçirilen “Engelim yok, konuşan ellerim var” projesi gözler önüne serildi

Sıradaki haber:

Trabzon’da hayata geçirilen “Engelim yok, konuşan ellerim var” projesi gözler önüne serildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.