h Dolar 33,0568 % -0.08
h Euro 36,0378 % -0.08
h Sterlin 42,7558 % -0.18
h Altın (Gr) 2.557,64 %-1,65
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Esenyurt Belediyesi, kandil simidi dağıtarak vatandaşları sevindirdi

Esenyurt Belediyesi, kandil simidi dağıtarak vatandaşları sevindirdi

Esenyurt Belediyesi, Regaip Kandili vesilesiyle yapılan ibadetlerden sonra vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu. Belediye ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarında stantlar kurarak kandil simidi dağıtımı yaptı. Programa belediye başkan yardımcıları da katıldı ve vatandaşların talepleri dinlendi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, tüm İslam aleminin Regaip Kandili'ni kutladı ve Esenyurtlu vatandaşlar belediye ve çalışanlarına teşekkür etti.

Esenyurt Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla ibadetlerini yerine getiren vatandaşlara özel olarak kandil simidi dağıttı. Kalabalık noktalara stantlar kuran belediye ekipleri, yapılan ibadetlerin ardından halka kandil simidi ikram etti. Belediye başkan yardımcıları da bu ikram programına katılarak vatandaşların beklenti ve önerilerini dinledi. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ise yayınladığı mesajla tüm İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutladı. Esenyurtlu vatandaşlar da bu özel günde kendilerini düşünen belediye ve çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Başkan Büyükkılıç, 6 milyon TL değerindeki asfalt yenileme çalışmalarını yakından takip ediyor

Sıradaki haber:

Başkan Büyükkılıç, 6 milyon TL değerindeki asfalt yenileme çalışmalarını yakından takip ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.