h Dolar 32,8607 % 0.14
h Euro 35,1732 % 0.14
h Sterlin 41,5999 % -0.19
h Altın (Gr) 2.516,86 %1,35
h BIST100 10.764,68 %0,23
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Erol Başkan, ‘Dijital Halk Günü’ düzenliyor!

Erol Başkan, ‘Dijital Halk Günü’ düzenliyor!

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, vatandaşların talep ve sıkıntılarını dinlemek için "Dijital Halk Günü" uygulaması başlattı. Başkan Erol, sosyal medya üzerinden Buharkentlilerin sorularını yanıtlayacak. Vatandaşlar, sorunlarını ve isteklerini sosyal medya hesapları aracılığıyla iletebilecekler. Bu yeni uygulama, dikkat çekiyor ve beğeni topluyor. 60 kelimelik özet içinde başkanın sosyal medya üzerinden vatandaşların taleplerini dinleyeceği ve gün boyunca soruları yanıtlayacağı bilgisi bulunuyor.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, vatandaşların taleplerini dinlemek için düzenlenen ‘Halk Günü’ etkinliğini dijital platforma taşıyor. Başkan Erol, bilgisayar başında vatandaşlardan gelecek soru ve talepleri yanıtlayacak.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iletişim yöntemleri de değişirken, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol da çağa ayak uyduruyor. Başkan Erol, diğer belediyeler ve kamu kurumları tarafından da kullanılan ‘Halk Günü’ uygulamasını dijital hale getiriyor. Sosyal medya aracılığıyla vatandaşlarla iletişim kuracak olan Başkan Erol, Buharkentlilerin soru ve taleplerini yanıtlayacak. Başkan Erol, duyurusunda Buharkentli vatandaşların sorunlarını dinlemeye hazır olduğunu belirterek, sosyal medya hesapları üzerinden dilek, şikayet ve isteklerini iletebileceklerini söylüyor. Başkan Erol’un dijital halk günü etkinliği, dikkat çekiyor ve beğeni topluyor. Başkan Erol, tüm gün boyunca vatandaşların soru ve taleplerini yanıtlayacak.

Gemicilerin vefasızlığı ile yürekler sızlayan 23 şehidin ardından

Sıradaki haber:

Gemicilerin vefasızlığı ile yürekler sızlayan 23 şehidin ardından

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.