h Dolar 33,0628 % 0.07
h Euro 36,1283 % 0.07
h Sterlin 42,9398 % 0.11
h Altın (Gr) 2.568,96 %0,31
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Diyanet İşleri Başkanı, şehitlerimize dua için sabah namazında buluşulacağını açıkladı.

Diyanet İşleri Başkanı, şehitlerimize dua için sabah namazında buluşulacağını açıkladı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yarın tüm camilerde yapılacak sabah namazında, terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlarda şehit olan Mehmetçiklerimiz ve tüm şehitlerimiz için okunan hatimlerin duasının yapılacağını duyurdu. Başkan Erbaş, bu dua programına Ankara Hacı Bayram Veli Camii'nden katılacaklarını ve vatandaşları da bu dualara katılmaya davet etti.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yarın sabah namazında ülkemizin tüm camilerinde gerçekleştirilecek dua programına dikkat çekti. Başkan Erbaş, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen Mehmetçikler için sabah namazında yapılacak duaya vatandaşları davet etti. Başkan Erbaş, “14 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek duada, terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlarda şehadete erişen kahramanlıkla görevini ifa eden Mehmetçiklerimiz ve tüm şehitlerimiz için okunan hatimlerin duaları gerçekleştirilecektir.” ifadelerini kullandı. Başkan Erbaş, Ankara Hacı Bayram Veli Camii’nden katılacağı bu duaya ülkenin dört bir yanındaki kardeşlerini de davet etti ve yüce Allah’tan kahraman ordumuzu her zaman desteklemesini diledi.

Bakan Özhaseki, Şehitlerimizin Ailelerine ve Geride Kalanlara Asla Sırt Çevirmeyeceğiz

Sıradaki haber:

Bakan Özhaseki, Şehitlerimizin Ailelerine ve Geride Kalanlara Asla Sırt Çevirmeyeceğiz

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.