h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Celil Anık: “İzmir’de taksi fiyatları artış göstermeyecek”

Celil Anık: “İzmir’de taksi fiyatları artış göstermeyecek”

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, İzmir'de taksi ücretlerine zam yapılmayacağını açıkladı. Aynı zamanda karekodlu plaka zorunluluğunu da destekleyen Başkan Anık, bu uygulamanın güvenlik açısından önemli olduğunu belirtti. Korsan taşımacılığın da önüne geçmek için çalışmalar yapıldığını vurgulayan Anık, ekmeğin bölünmesine karşı çıkacaklarını ifade etti.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, İzmir’de taksi ücretlerine zam yapılmayacağını duyurdu. Ayrıca, karekodlu plakanın zorunluluğunun güvenlik açısından önemli olduğunu belirtti. Başkan Anık, yeni düzenlemeye göre tescil edilen araçlarda karekodlu plaka kullanılacağını ve bu sayede aracın sahibi ve modeli gibi bilgilerin kolayca tespit edilebileceğini ifade etti. Bu uygulama ile ikiz plaka gibi sahte plakaların da önüne geçileceğini belirten Anık, korsan taşımacılıkla mücadele edeceklerini ve ekmeklerinin bölünmesine izin vermeyeceklerini vurguladı. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık, taksi ücretlerine zam yapılmayacağını ve karekodlu plaka zorunluluğunun önemini açıkladı.

Aydın’da Regaip Kandili dualarla kutlandı

Sıradaki haber:

Aydın’da Regaip Kandili dualarla kutlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.