h Dolar 32,8513 % 0.08
h Euro 35,2379 % 0.08
h Sterlin 41,6191 % -0.21
h Altın (Gr) 2.495,61 %0,25
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Bünyan Devlet Hastanesi çevresine yeni bir yol açılıyor

Bünyan Devlet Hastanesi çevresine yeni bir yol açılıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bünyan Devlet Hastanesi yol düzenleme ve yenileme çalışmalarını inceledi. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bu çalışmalar sayesinde bölgede hareketlilik arttı. Başkan Büyükkılıç, yapılan çalışmaları otoban gibi nitelendirdi ve Cumhurbaşkanı'nın talimatıyla yapılan hastanenin çevresine yakıştığını söyledi. Büyükkılıç, Bünyan ilçesine yapılan hizmetlerin önemli olduğunu vurgulayarak, Kayseri'nin hizmette öncü bir şehir olduğunu belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan Bünyan Devlet Hastanesi yol düzenleme ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Büyükkılıç, yapılan çalışmaları inceleyerek, yolun 6 bin ton asfalt kullanılarak otoban gibi yapıldığını belirtti. Bu çalışmaların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla gerçekleştirildiğini söyleyen Büyükkılıç, Bünyan Devlet Hastanesi’ne yakışan bir yol yapıldığını dile getirdi. Ayrıca, yapılan çalışmaların bölgedeki hareketlilik açısından önemli bir katkı sağladığını ve şehir merkezine alternatif bir yolun oluştuğunu ifade etti.

Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi olarak insanlara hizmet etmeyi ibadet olarak gördüklerini belirtti. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlara en çok pay ayıran şehirler arasında yer aldığını ve tarafsız kuruluşlar tarafından takdir edildiğini söyleyen Büyükkılıç, yapılan hizmetlerin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Bünyan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Nuri Çakır da Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini ileterek, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak: [Haberin Orjinali] (https://www.vakit.com.tr/kayseri/gez-gor-cumhurbaskanimizin-talimatiyla-yapildi-h168788.html)

Başlık: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Halkın korunması için saldırgan kişilerden önlem alınmalıdır”

Sıradaki haber:

Başlık: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Halkın korunması için saldırgan kişilerden önlem alınmalıdır”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.