h Dolar 33,0603 % -0.02
h Euro 36,1683 % -0.02
h Sterlin 42,9140 % -0.29
h Altın (Gr) 2.616,38 %0,10
h BIST100 11.219,24 %0,76
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Beyoğlu’nda şehitler için duaların edildiği anlamlı bir etkinlik düzenlendi

Beyoğlu’nda şehitler için duaların edildiği anlamlı bir etkinlik düzenlendi

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan askerler için Taksim Camii'nde dua ve Kur'an-ı Kerim tilaveti düzenlendi. Programa İstanbul Valisi Davut Gül, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve vatandaşlar katıldı. İstanbul Beyoğlu Belediyesi tarafından organize edilen etkinlikte, Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan askerler ve tüm şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerler için Taksim Camii’nde anma programı düzenlendi. İstanbul Valisi Davut Gül, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve birçok vatandaşın katıldığı programda, Pençe-Kilit Operasyonu’nda hayatını kaybeden kahraman askerlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okundu. Beyoğlu Belediyesi tarafından organize edilen bu anlamlı etkinlikte, tüm şehitlerimiz için dualar edildi ve Kur’an-ı Kerim okundu. İşte, Pençe-Kilit Harekatı’nda şehit düşen askerlerimizin hatıralarına saygıyla gerçekleştirilen bu duygusal program hakkında detaylar…

Beyoğlu’nda Şehitler İçin Kuran-ı Kerim Okundu ve Dua Edildi

Sıradaki haber:

Beyoğlu’nda Şehitler İçin Kuran-ı Kerim Okundu ve Dua Edildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.