h Dolar 33,1091 % 0.21
h Euro 36,1982 % 0.21
h Sterlin 43,0836 % 0.41
h Altın (Gr) 2.611,12 %-0,39
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Bayat ilçesinde anaç koyunların tespit edilmesi ve aşılaması için çalışma başlatıldı

Bayat ilçesinde anaç koyunların tespit edilmesi ve aşılaması için çalışma başlatıldı

Bayat ilçesindeki Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından anaç koyun tespit ve aşılaması çalışması yapıldı. Proje kapsamında tespit ve aşılama yapılan koyunlar ve keçilerin kimliklendirilmesi de gerçekleştirildi. Çalışmaların ilerleyen günlerde de devam edeceği belirtildi. Proje kapsamında besicilere destekler ve bilgiler de sunuldu.

Afyonkarahisar’ın Bayat ilçesinde anaç koyunların tespit ve aşılama çalışmaları gerçekleştirildi. Bayat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmada, ilçede bulunan anaç koyunların keçi desteklemesi projesi kapsamında tespit edilmesi, aşılama ve kimliklendirme işlemleri gerçekleştirildi. Çalışmalar kapsamında birçok besici ziyaret edildi ve tespit ve aşılama çalışmalarının önümüzdeki günlerde de devam edeceği belirtildi. Ekibimiz, projenin destekleri hakkında bilgileri besicilere de aktardı.

Türkiye’nin teröristlere nefes aldırmayan yeni stratejileri

Sıradaki haber:

Türkiye’nin teröristlere nefes aldırmayan yeni stratejileri

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.