h Dolar 33,0870 % 0.16
h Euro 36,2081 % 0.16
h Sterlin 43,0985 % 0.41
h Altın (Gr) 2.612,65 %-0,33
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Başkan Sengel: Kentin her bir detayını incelikle işlemek büyük bir öneme sahiptir

Başkan Sengel: Kentin her bir detayını incelikle işlemek büyük bir öneme sahiptir

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Gökçealan Mahallesi'ndeki yol yapım çalışmalarını inceledi. Yapılan altyapı çalışmalarının ardından 10 bin metrekarelik yol yapım sürecine girdiklerini belirten Başkan Ceritoğlu Sengel, yapılanları görmek ve kenti güzelleştirmek önemli olduğunu ifade etti. Gökçealan Muhtarı Nazmi Tabak ise altyapı çalışmalarının sona erdiğini ve köy halkının yaşadığı sorunların çözüldüğünü söyledi.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Gökçealan Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmalarının ilerleyişini yerinde inceledi. Yapılan çalışmaları görmek ve değerlendirmek büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Başkan Ceritoğlu Sengel, “Gökçealan’da önemli bir yol yapım sürecine girdik. Ne söylenirse söylensin, yapılanları bizzat görmek gerçekten önemlidir. Şehri adeta nakış gibi işlemek de büyük bir yetenektir.” dedi.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Gökçealan Mahallesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek üzere ziyarette bulundu. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlatılan yol yapım çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ceritoğlu Sengel, “Toplamda 10 bin metrekarelik bir yol yapımı gerçekleştiriyoruz Gökçealan’da. Çalışmalarımız Gökçealan’ın yeni yerleşim alanında devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Başkan Ceritoğlu Sengel, “Ne söylenirse söylensin, yapılanları bizzat görmek gerçekten önemlidir. Şehri adeta nakış gibi işlemek de büyük bir yetenek gerektirir.” ifadelerini kullandı.

Gökçealan Muhtarı Nazmi Tabak ise, “Altyapı çalışmaları tamamlandı. Yollarımız çok kötü durumdaydı ve büyük bir sıkıntı yaşıyorduk. Ancak şimdi her şey pırıl pırıl oldu. Tüm köy halkı adına başkanımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Atay’ın ağabeyi son yolculuğuna gönderildi.

Sıradaki haber:

Başkan Atay’ın ağabeyi son yolculuğuna gönderildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.