h Dolar 32,7878 % 1.53
h Euro 35,1602 % 1.53
h Sterlin 41,6058 % 0.85
h Altın (Gr) 2.456,52 %2,76
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Başkan Çerçioğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanları ile buluştu

Başkan Çerçioğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanları ile buluştu

CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ve CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında yerel seçim çalışmalarının yanı sıra gençlere yönelik faaliyetler de ele alındı. Çerçioğlu, gençlere yönelik çalışmalarının önümüzdeki dönemde artarak devam edeceğini söyledi ve Dinç ile Akosman’a teşekkür etti.

CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç ve CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak yerel seçim çalışmalarını değerlendirdi. Ziyaret sırasında gençlere yönelik yapılan çalışmalar da ele alındı ve Dinç ve Akosman, Çerçioğlu’nu bu çalışmalardan dolayı kutladı. Çerçioğlu ise gençlerin yaşamını kolaylaştırmaya yönelik çalışmaların devam edeceğini vurgulayarak Dinç ve Akosman’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Cuma namazı kılanlara musallat olan kavgalı köpekler panik yarattı

Sıradaki haber:

Cuma namazı kılanlara musallat olan kavgalı köpekler panik yarattı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.