h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Başkan Büyükkılıç, 75 milyon TL’lik yeni yol projesinin hayırlı olmasını dile getirdi

Başkan Büyükkılıç, 75 milyon TL’lik yeni yol projesinin hayırlı olmasını dile getirdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas ilçesine bağlanan Organize Sanayi Bölgesi yolunda incelemelerde bulundu. Yaklaşık 3 kilometre uzunluğundaki yolun maliyetinin 75 milyon TL olduğunu açıklayan Başkan Büyükkılıç, yolların genişletildiğini ve iyileştirildiğini belirtti. Bu yeni yolun Kayseri halkına rahat ve alternatif bir ulaşım imkanı sağlayacağına dikkat çeken Başkan Büyükkılıç, hizmetin tamamlanmasını Kayseri'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas ilçesine kadar uzanan ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndan Mehmet Özhaseki Bulvarı’na doğrudan ulaşım sağlayan yol üzerinde incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, yaklaşık 3 kilometrelik yolun maliyetinin 75 milyon TL olduğunu belirtti ve Kayseri’ye hayırlı olmasını temenni etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla yatırımlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Organize Sanayi Bölgesi’ni Talas ilçesine bağlayan yeni yol projesini takip ediyor. Başkan Büyükkılıç’ın incelemeleri sırasında Genel Sekreter Hüseyin Beyhan ve Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve Ali Hasdal da bulundu. Başkan Büyükkılıç, yolun Eskişehir Bağları bölgesine kadar olan kısmını inceledi ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal’dan bilgi aldı. Yolun tamamlanmasıyla, özellikle Organize Sanayi bölgesinden gelecek olan araçların rahat bir şekilde kullanabileceği bir alternatif yol oluşturuldu. Başkan Büyükkılıç, yaklaşık 3 kilometre uzunluğundaki yolun toplam maliyetinin 75 milyon TL olduğunu ifade ederek, hizmetlerini Kayseri halkının takdirine sundu.

Yolun tamamlanmasıyla birlikte daha rahat ve hızlı bir ulaşım imkanı sağlanacak. Başkan Büyükkılıç, “Bu yol, otoban gibi bir alternatif yol. İki şeritten dört şeritli olarak yapıldı ve altyapı hizmetleriyle birlikte tamamlandı. Şimdi vatandaşlarımızın bu yolun keyfini çıkarmasını diliyoruz” şeklinde konuştu. Ayrıca Başkan Büyükkılıç, halktan yol kalitesini koruma konusunda daha dikkatli olmalarını istedi. Yolun maliyetinin 75 milyon TL olduğunu belirten Başkan Büyükkılıç, “Bu yola emek verdik ve Kayseri’ye katkı sağlayacak. Kayseri halkının daha da memnun olması için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Celil Anık: “İzmir’de taksi fiyatları artış göstermeyecek”

Sıradaki haber:

Celil Anık: “İzmir’de taksi fiyatları artış göstermeyecek”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.