h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Başkan Büyükkılıç, 6 milyon TL değerindeki asfalt yenileme çalışmalarını yakından takip ediyor

Başkan Büyükkılıç, 6 milyon TL değerindeki asfalt yenileme çalışmalarını yakından takip ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Turgut Reis Caddesi'ndeki asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmalarla Erkilet Bulvarı'ndan Bağdat Caddesi'ne giden yolun 2,5 kilometrelik kısmı yenileniyor. Muhtarın talebine önem verildiğini belirten Başkan Büyükkılıç, çalışmaların mahalle halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçladığını söyledi. Asfaltın yaklaşık 6 milyon TL'ye mal olacağı ve 3 bin 500 ton sıcak asfalt kullanılacağı bildirildi. Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konforunu artırmaya yönelik yatırımlarını sürdürüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Erkilet Bulvarı’nı Bağdat Caddesi’ne bağlayan Turgut Reis Caddesi’nde yapılan 6 milyon TL maliyetli asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Büyükkılıç, “Muhtarımızdan gelen talebi önemsedik ve yolumuzu frezeleyip asfaltlayarak iyileştirdik” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konforunu artırmak ve sürücülere daha güvenli bir ulaşım imkanı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı da mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda Erkilet Bulvarı’nı Bağdat Caddesi’ne bağlayan Turgut Reis Caddesi’ndeki eskiyen asfaltın yenilenmesi için çalışmalar yapıyor.

Başkan Büyükkılıç, çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı. İnceleme esnasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal ve Fen İşleri Daire Başkanı Yasin Harmancı da Başkan Büyükkılıç’a eşlik etti.

Başkan Büyükkılıç, tüm İslam Âlemi’ne Üç Aylar’ını tebrik ederek, “Bugün Üç Aylar’ımızın başlangıcı, rahmet, mağfiret, bereket ayının müjdecisi olan bir Cuma gününde olduğumuzu hatırlatmak isterim” dedi.

Büyükkılıç, Erkilet Bulvarı’ndaki çalışmalarla ilgili bilgi vererek, “Yenişehir Mahallemizde bulunuyoruz. Değerli muhtarımıza gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Erkilet Bulvarı’ndan Bağdat Caddesi’ne kadar olan 2,5 kilometrelik bölümde çalışmalar yapıyoruz. Muhtarımızın talebini önemsedik ve yolu iyileştirerek hayata geçirdik. Mahallemizin güzel insanlarına en iyi hizmeti sunmayı önemsiyoruz. Fen İşleri ekibimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükkılıç, araç sürücülerine trafik kurallarına uymaları konusunda hatırlatmalarda bulunarak, kazaların önlenmesi için dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

Yenişehir Mahallesi Muhtarı Adem Mert de Büyükkılıç’a mahallelerine yaptıkları hizmet ve desteklerden dolayı teşekkür etti.

Yapılan çalışma ile Erkilet Bulvarı istikametinden Bağdat Caddesi istikametine geliş gidiş toplam 2,5 kilometrelik bölüm yenileniyor. Kazılan asfalt geri dönüşüm amacıyla tali yollar ve kırsal bölgelerde kullanılıyor. Yaklaşık olarak 3 bin 500 ton sıcak asfalt kullanılacak olan çalışmanın maliyeti ise yaklaşık 6 milyon TL olarak hesaplanıyor.

Büyükşehir Belediyesi, konforlu, kaliteli ve hızlı ulaşım ağını sürdürülebilir kılma amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

Güngören’de yıkım sırasında 2 binada hasar meydana geldi

Sıradaki haber:

Güngören’de yıkım sırasında 2 binada hasar meydana geldi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.