h Dolar 33,0801 % 0.15
h Euro 36,1869 % 0.15
h Sterlin 43,0672 % 0.35
h Altın (Gr) 2.614,23 %-0,27
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Başkan Aktaş: “Göğsüm kabarık, başım dik”

Başkan Aktaş: “Göğsüm kabarık, başım dik”

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BUSKİ'deki olaylara ilişkin CHP'nin siyasi malzeme yapmaya çalıştığını söyledi. Başkan Aktaş, olayın hukuka intikal ettirildiğini ve masum veya suçlu olan kişilerin belirlenmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, CHP'nin BUSKİ binası önünde yaptığı basın açıklamasına tepki gösteren Başkan Aktaş, aile vakfı olmadığını ve yapılan işte yetimin hakkının olduğunu belirtti. Başkan ayrıca, Nilüfer Belediyesi'nin izinsiz olarak yerleştirdiği led panoların kaldırılması konusunu da açıkladı ve hukuksuzluk durumunda tüm zararı kendisinin ödeyeceğini söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BUSKİ’de yaşanan olaylar hakkında açıklama yaptı. Başkan Aktaş, CHP tarafından olayın siyasi bir malzeme haline getirilmeye çalışıldığını belirterek, “Benimle ilgili herhangi bir yolsuzluğa rastlanırsa, ülkeyi terk edeceğim” dedi. Başkan Aktaş, olayın hukuki sürece intikal ettiğini ve gereken incelemelerin yapıldığını ifade etti.

Haberin başlığı için “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan BUSKİ Olaylarıyla İlgili Net Açıklama” seçilebilir. Başkan Aktaş’ın açıklamalarıyla ilgili bir haberin dikkat çekici olması ve tıklama alması için ise şu başlıklar düşünülebilir:

– “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan Sert Tepki: ‘Beni İspatlayamazsanız Ülkeyi Terk Ederim'”
– “BUSKİ Olaylarını Siyasi Malzeme Yapmaya Çalışanlara Başkan Aktaş’tan Cevap”
– “Başkan Aktaş: ‘Hakkımda Bir Yolsuzluk Bulunursa İstifa Ederim'”
– “Bursa’da Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, BUSKİ Olaylarıyla İlgili Konuştu”

Bu başlıklar, haberin içeriğini ve Başkan Aktaş’ın vurguladığı noktaları özetleyerek insanların dikkatini çekebilir. Ayrıca arama motorlarında da tıklama almasına yardımcı olabilir.

Erzurum’un nefis lezzetleri Aydınlılara tanıtılıyor

Sıradaki haber:

Erzurum’un nefis lezzetleri Aydınlılara tanıtılıyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.