h Dolar 33,0659 % 0.07
h Euro 36,1317 % 0.07
h Sterlin 42,9678 % 0.18
h Altın (Gr) 2.571,46 %0,41
h BIST100 11.064,85 %0,37
a

Aydın’da Regaip Kandili dualarla kutlandı

Aydın'da Regaip Kandili nedeniyle camilerde düzenlenen programlara ilgi yoğun oldu. İl Müftüsü Hasan Güneş'in katıldığı Bey Camii'ndeki etkinlikte Kur'an tilaveti, ilahiler ve dualar yapıldı. Programda, şehitlere, Filistin'deki zulüm görenlere ve mazlumlara dua edildi. İl Müftüsü Güneş, cami cemaatiyle sohbet ederek Regaip Kandili'ni kutladı.

Aydın’da Regaip Kandili nedeniyle camilerde programlar düzenlendi. İl ve ilçe merkezlerindeki camilerde, Rahmet ve merhamet ayı olan üç ayların başlangıcını kutlamak amacıyla Regaib gecesi dualarla geçirildi. İl Müftüsü Hasan Güneş, Efeler ilçesinde bulunan Bey Camii’nde düzenlenen Regaip Kandili programına katılarak sohbet gerçekleştirdi. Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve duaların yer aldığı programda, vatanı için şehitlik mertebesine erişen kahraman şehitlere, Filistin’de yaşanan zulme maruz kalanlara ve tüm mazlumlara dua edildi. Program sonunda İl Müftüsü Güneş, cami cemaatiyle sohbet ederek Regaip Kandillerini tebrik etti.

Çocuklar kendi okul dergilerini yayınladı

Sıradaki haber:

Çocuklar kendi okul dergilerini yayınladı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.