h Dolar 33,0716 % 0.01
h Euro 36,2070 % 0.01
h Sterlin 43,0471 % 0.01
h Altın (Gr) 2.619,08 %0,20
h BIST100 11.177,95 %0,39
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili için hayır çalışmalarına başladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili için hayır çalışmalarına başladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili'nde binlerce kişiye tavuk-pilav dağıttı. Belediye Başkanı Çerçioğlu, tüm vatandaşların kandilini kutladı. Aydın'ın 17 ilçesinde yapılan dağıtımda vatandaşlar, Çerçioğlu'na teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Bu dağıtımla birlikte Regaip Kandili'nin sağlık, barış ve huzur getirmesini umuyorlar.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili olarak kutlanan mübarek üç ayların başlangıcında binlerce Aydınlıya tavuk-pilav dağıttı. Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm vatandaşların Regaip Kandili’ni kutladı.

Her kandil döneminde olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili’nde de Aydın’ın 17 ilçesinde bulunan binlerce vatandaşla bir araya geldi. Belediye, vatandaşlara tavuk-pilav ikram etti. Regaip Kandili’nin tüm insanlara sağlık, barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Çerçioğlu, vatandaşların teşekkürlerini alarak memnuniyetlerini dile getirdi.

Atay’ın Başkanının Zorlu Günü

Sıradaki haber:

Atay’ın Başkanının Zorlu Günü

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.