h Dolar 33,0636 % -0.01
h Euro 36,1755 % -0.01
h Sterlin 43,0168 % -0.06
h Altın (Gr) 2.617,52 %0,14
h BIST100 11.191,95 %0,52
a

Atay’ın Başkanının Zorlu Günü

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay'ın abisi, İzmir'de yaşayan emekli öğretmen Atilla Atay yaşamını yitirdi. Başkan Atay, haberin ardından İzmir'e gitmek üzere yola çıktı. Birçok belediye başkanı ve vatandaşlar, sosyal medyada taziye mesajları yayınladı. Atilla Atay'ın cenazesi, 12 Ocak Cuma günü Çine Şevketiye Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Evciler Mezarlığı'nda defnedilecek.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın abisi olan emekli öğretmen Atilla Atay, İzmir’de hayatını kaybetti. Başkan Atay, acı haberle birlikte İzmir’e hareket etti. Bu üzücü haberin ardından birçok belediye başkanı ve vatandaşlar, sosyal medya üzerinden taziye mesajları yayınladılar.
Atilla Atay’ın cenazesi, 12 Ocak Cuma günü Çine Şevketiye Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Evciler Mezarlığı’na defnedilecek.

Ankara’da Regaip Kandili’nde insanlar camiye akın etti

Sıradaki haber:

Ankara’da Regaip Kandili’nde insanlar camiye akın etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.