h Dolar 33,0600 % -0.07
h Euro 36,0294 % -0.07
h Sterlin 42,7619 % -0.16
h Altın (Gr) 2.551,71 %-1,88
h BIST100 11.153,25 %0,12
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Ankara’da görüntülenen ekranlarda “Şehitler İçin Ölmezler, Vatan Bölünmez” ifadesi yer alıyor.

Ankara’da görüntülenen ekranlarda “Şehitler İçin Ölmezler, Vatan Bölünmez” ifadesi yer alıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan askerlerimiz için "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" yazısını kentteki led ekranlarda gösterdi. Terör örgütü mensuplarının gerçekleştirdiği saldırıda 9 askerimiz şehit oldu ve terörle mücadele operasyonları devam ederken, Ankara Büyükşehir Belediyesi trafik yoğunluğunun olduğu alanlardaki led ekranlarda bu mesajı yayınladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), şehirdeki led ekranlarda “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” yazısını göstermeye başladı. Irak’ın kuzeyinde gerçekleşen Pençe-Kilit Operasyonu’ndaki çatışmada 12 Ocak’ta 9 askerimiz şehit oldu. Terör örgütü üyeleri tarafından gerçekleştirilen bu hain saldırıların ardından, teröristlere yönelik operasyonlar devam ederken, Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki yoğun trafiğin olduğu noktalardaki led ekranlarda “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” mesajını göstermeye karar verdi.

Yoldan geçen kadına araç çarptı: 1 kişi ağır şekilde yaralandı

Sıradaki haber:

Yoldan geçen kadına araç çarptı: 1 kişi ağır şekilde yaralandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.