h Dolar 32,9216 % -0.41
h Euro 35,8937 % -0.41
h Sterlin 42,6093 % -0.28
h Altın (Gr) 2.531,24 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Türkiye
  • Alanya Belediyesi, kandil dolayısıyla halka ikramlarda bulundu.

Alanya Belediyesi, kandil dolayısıyla halka ikramlarda bulundu.

Alanya Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla Perşembe pazarında ve camilerde vatandaşlara lokum, kandil simidi ve takvim dağıttı. Toplamda yaklaşık 38 bin lokum ve kandil simidi dağıtıldı. Vatandaşlar, belediyenin kandil ikramlarından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti. Başkan Adem Murat Yücel'e dini değerleri hatırlatan çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.

Alanya Belediyesi, Regaip Kandili dolayısıyla Alanya’daki cami ve pazar yerlerinde kandil lokumu, kandil simidi ve takvim dağıtarak vatandaşları sevindirdi. Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Çözüm Masası ekipleri, Tosmur Perşembe pazarı ve Alanya’daki tüm camilerde Regaip Kandili kutlamaları kapsamında lokum, kandil simidi ve takvim dağıttı. Yaklaşık 38 bin adet lokum ve kandil simidi vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlar, Alanya Belediyesi’nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği kandil ikramlarından memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Dini değerlerimize saygı gösteren ve hatırlatan çalışmaları için Belediyemize ve Başkanımız Adem Murat Yücel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Deprem sonrası Hatay’da camilere olan ilgi arttı

Sıradaki haber:

Deprem sonrası Hatay’da camilere olan ilgi arttı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.