h Dolar 33,0594 % -0.07
h Euro 36,0089 % -0.07
h Sterlin 42,7302 % -0.23
h Altın (Gr) 2.551,43 %-1,89
h BIST100 11.131,32 %-0,07
a
  • Vakit
  • Spor
  • Karşıyaka’da danışma kurulu kuruldu

Karşıyaka’da danışma kurulu kuruldu

Karşıyaka'da kurulan Danışma Kurulu Başkanlığı'na Eski Adalet Bakanı ve Eski Kulüp Başkanı Hasan Denizkurdu getirildi. Kulüp Başkanı Azat Yeşil önderliğinde kurulan danışma kurulu, yeşil-kırmızılı camiaya önemli isimleri tekrar kazandırmayı hedefliyor. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Eski AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli de toplantıya katıldı. Hasan Denizkurdu, danışma kurulunda herkesin yönetici olacağını belirtirken, kulübü ileri götürmek için destek olacaklarını ifade etti.

İzmir’in köklü kulüplerinden Karşıyaka’da tarihi bir adım atıldı. Eski Adalet Bakanı ve Eski Kulüp Başkanı Hasan Denizkurdu’nun başkanlığını üstlendiği Danışma Kurulu, kulübe önemli katkılar sağlamak amacıyla kuruldu. Bu önemli gelişme, Karşıyaka camiasında büyük heyecan yarattı. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir restoranda düzenlenen toplantıya, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Eski AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli de katıldı. Karşıyaka Danışma Kurulu Başkanı Hasan Denizkurdu, toplantıda yaptığı konuşmada, herkesin bu kurulun bir parçası olduğunu vurgulayarak, kulübü ileriye taşımak için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti. Denizkurdu, hedeflerinin Karşıyaka’nın voleybol maçlarını daha geniş bir izleyici kitlesine ulaştırmak ve kesinlikle bir stada sahip olmak olduğunu ifade etti. Kurulun yöneticileri olarak, kulübün ihtiyaç duyduğu konuları yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

4 Kere Türkiye Şampiyonu Olan Sporcu, Milli Takım ve Olimpiyatlar İçin Hazırlanıyor

Sıradaki haber:

4 Kere Türkiye Şampiyonu Olan Sporcu, Milli Takım ve Olimpiyatlar İçin Hazırlanıyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.