h Dolar 33,0896 % 0.07
h Euro 36,2761 % 0.07
h Sterlin 43,1117 % 0.13
h Altın (Gr) 2.622,64 %0,34
h BIST100 11.212,77 %0,71
a
  • Vakit
  • Sağlık
  • Sinop’ta karla kaplı yol açılarak hasta kurtarıldı

Sinop’ta karla kaplı yol açılarak hasta kurtarıldı

Sinop'un Ayancık ilçesine bağlı Yemişen köyünde, İl Özel İdaresi ekipleri karla kaplı yolu açarak acil yardımın ulaşmasını sağladı. Bir vatandaşın rahatsızlandığı ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, hızlı ve etkili bir şekilde yol açma çalışmalarını tamamladı. Ambulans ve sağlık ekipleri, vatandaşın yerine ulaşarak müdahalede bulundu. Sağlık personeli, gerekli tıbbi yardımı sağladı.

Yemişen köyünde İl Özel İdaresi ekipleri tarafından açılan karla kaplı yol, sağlık ekiplerinin müdahale etmesi için hızla kullanılabilir hale getirildi. Sinop’un Ayancık ilçesine bağlı Yemişen Köyü’nde yaşayan bir vatandaşın rahatsızlanması üzerine, İl Özel İdaresi ekipleri ihbarı değerlendirerek hemen harekete geçti. Ekipler, acil yardımın vakit kaybetmeden ulaşabilmesi için yol açma çalışmalarına başladı ve gerekli güvenlik önlemlerini aldı. Yolun açılmasının ardından ambulans ve sağlık ekipleri, rahatsızlanan vatandaşa ulaşmayı başardı. Sağlık personeli, hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ederek vatandaşa tıbbi yardımı sağladı.

Muş Devlet Hastanesi’nin Başhekimliğine Uzman Dr. Ömer Başer Atandı

Sıradaki haber:

Muş Devlet Hastanesi’nin Başhekimliğine Uzman Dr. Ömer Başer Atandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.