h Dolar 31,1912 % 0.15
h Euro 33,8168 % 0.15
h Sterlin 39,5202 % 0.04
h Altın (Gr) 2.038,85 %0,30
h BIST100 7.962,34 %3,14
a
  • Vakit
  • Sağlık
  • Sağlık Müdürü Şenkul, Karacasu’daki hastanede denetim gerçekleştirdi

Sağlık Müdürü Şenkul, Karacasu’daki hastanede denetim gerçekleştirdi

Aydın Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Karacasu İlçe Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binasına taşınma planları için bir ziyaret gerçekleştirdi. İlçede sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan Şenkul, tedavi gören hastalar ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarette, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürü de bulundu.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Karacasu İlçe Devlet Hastanesi’nin yakın zamanda yeni bir hizmet binasına taşınması planlandığı için ziyaret gerçekleştirdi.

Şenkul, görevleri başında olan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, ilçede sunulan sağlık hizmetleri hakkında İlçe Sağlık Müdürü’nden bilgi aldı ve tedavi gören hastalar ile yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Karacasu ziyaretinde Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul’e Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürü de eşlik etti.

Mardin içme suyu projesinde ödenek miktarı ve hedeflenen projede artış için ön anlaşma sağlandı.

Sıradaki haber:

Mardin içme suyu projesinde ödenek miktarı ve hedeflenen projede artış için ön anlaşma sağlandı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.