h Dolar 33,2337 % 0.19
h Euro 36,2037 % 0.19
h Sterlin 43,2684 % 0.15
h Altın (Gr) 2.561,60 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Sağlık
  • Denizli Tekden Hastanesi, gazetecilere check up hizmeti sunarak jest yaptı.

Denizli Tekden Hastanesi, gazetecilere check up hizmeti sunarak jest yaptı.

Denizli Tekden Hastanesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde yerel ve ulusal medya temsilcilerini ağırladı. Etkinlikte, kura ile belirlenen 6 gazeteciye check up paketi hediye edildi. Hastane yöneticileri ve gazeteciler etkinlikte bir araya geldi. Denizli Tekden Hastanesi Başhekimi Dr. Şakir Bayur, gazetecilerin gününü kutlarken, DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı da sağlığın önemine vurgu yaptı. Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık ve Genel Müdür Kemal Akcan da gazetecilere teşekkür etti ve sağlıklı günler diledi.

Denizli Özel Tekden Hastanesi, Denizli’de görev yapan gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde özel bir etkinlik düzenledi. Bu geleneksel buluşmada, 6 gazeteciye check up paketi hediye edildi. Denizli Tekden Hastanesi, gazetecilerin yanında olduğunu gösteren etkinliklerine bir yenisini ekledi. Genel Müdür Kemal Akcan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve yerel ve ulusal medya temsilcilerinin katıldığı etkinlikte, gazetecilere sağlık kontrolleri hediye edildi. Etkinlikte yapılan konuşmalarda, gazetecilerin önemli rolü vurgulandı ve hastane yönetimi, gazetecilere teşekkür etti. Bu özel günü kutlayan hastane yetkilileri, gazetecilerin sağlığına dikkat etmelerini tavsiye etti ve gazetecilere dayanışma mesajları iletti. Denizli Tekden Hastanesi, her zaman gazetecilerin destekçisi olduğunu ve onların sağlığını önemsediğini belirtti.

Gazze’den 85 hasta ve yaralı, Türkiye’ye getiriliyor

Sıradaki haber:

Gazze’den 85 hasta ve yaralı, Türkiye’ye getiriliyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.