h Dolar 32,8965 % -0.47
h Euro 35,8711 % -0.47
h Sterlin 42,5381 % -0.42
h Altın (Gr) 2.531,42 %-0,75
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Sağlık
  • Cerrahi Hastanesi, Bozkurt Belediye çalışanlarına özel sağlık hizmetlerinde indirime gidiyor!

Cerrahi Hastanesi, Bozkurt Belediye çalışanlarına özel sağlık hizmetlerinde indirime gidiyor!

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Bozkurt Belediyesi ile sağlık hizmetlerinde indirim protokolü imzaladı. Anlaşma kapsamında belediye çalışanları ve birinci derece yakınları, hastane muayene ve tetkiklerinde özel indirimlerden yararlanabilecek. Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, protokolün amacının çalışanların ve ailelerinin daha uygun şartlarda sağlık hizmetine erişimi sağlamak olduğunu belirtti.

Denizli’nin Bozkurt ilçesinde bulunan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ile Bozkurt Belediyesi arasında sağlık hizmetlerinde indirim protokolü imzalandı. Yapılan anlaşma, belediye çalışanları ile birinci derece yakınlarının hastane muayene ve tetkiklerinde özel indirimlerden faydalanmasını sağlayacak.

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, iş birliği hakkında şunları söyledi: “Sağlık, her insanın en önemli gereksinimlerinden biridir. Bu nedenle, belediye olarak, çalışanlarımızın ve ailelerinin daha uygun koşullarda sağlık hizmetine erişimini sağlamak amacıyla Özel Denizli Cerrahi Hastanesi ile iş birliği yaptık. İmzalanan protokol sayesinde sevgili çalışma arkadaşlarımız, sağlık hizmetlerinden daha avantajlı bir şekilde yararlanabilecekler.”

Plastik tüketiyoruz, içerisinde plastik bulunan ürünler de tüketiyoruz

Sıradaki haber:

Plastik tüketiyoruz, içerisinde plastik bulunan ürünler de tüketiyoruz

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.