h Dolar 31,3434 % 0.34
h Euro 33,9448 % 0.34
h Sterlin 39,6779 % 0.3
h Altın (Gr) 2.072,32 %0,96
h BIST100 9.144,52 %-0,53
a
  • Vakit
  • Magazin
  • Ünlü TV sunucusu, tatil için tercihini Ege’nin incisi Kuşadası’ndan yana kullandı

Ünlü TV sunucusu, tatil için tercihini Ege’nin incisi Kuşadası’ndan yana kullandı

Ünlü televizyon yapımcısı Okan Bayülgen'in Kuşadası'nda açtığı kafe, "Kahve, kitaplar, arkadaşlar, başka?" mottosuyla hizmet veriyor. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kafenin açılışını ziyaret etti. Kuşadası, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra ünlü isimlerin yatırım yapmak için tercih ettiği bir yer haline gelmeye başladı. Bayülgen'in kafesi, Türk televizyon tarihinin başarılı programlarına imza atan bir isim olarak büyük ilgi gördü. Okan Bayülgen, Kuşadası'nın kültür kenti olduğunu belirterek, kafe açmak için en doğru yerin burası olduğuna inandığını ifade etti. Başkan Günel de ünlü isimlerin Kuşadası'nda yatırım yapmalarının gurur verici olduğunu söyledi.

Türkiye’nin ünlü televizyon programı yapımcısı Okan Bayülgen, Kuşadası’nda bir kafe açarak hizmet vermeye başladı. “Kahve, kitaplar, arkadaşlar, başka?” sloganıyla faaliyet gösteren bu yeni mekana, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kuşadası, yıl boyunca kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktan öte, birçok önemli ulusal ve uluslararası festivali bünyesinde barındırmasıyla da tanınmaktadır. Bu nedenle, ünlü isimlerin de yatırım yapmak için tercihi Kuşadası olmaktadır. Türk televizyon tarihinde birçok başarılı programın altına imza atan Okan Bayülgen de bu isimlerden biridir. “Kahve, kitaplar, arkadaşlar, başka?” mottosuyla hizmet veren kafesi, Atatürk Bulvarı’nda açıldı. Belediye Başkanı Ömer Günel de işletmeyi ziyaret ederek Bayülgen’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Okan Bayülgen, Kuşadası’nın Türkiye’deki en önemli kültür kentlerinden biri olduğunu vurgulayarak, kafeyi burada açmanın doğru bir karar olduğunu belirtti. Bayülgen, “Aslında herkes Kuşadası’nı sadece bir tatil cenneti olarak görüyor. Ancak Kuşadası, aynı zamanda Türkiye’nin en önemli kültür kentleri arasında yer alıyor. Bu bölgede kentlilik bilinci oldukça gelişmiş durumda. İnsanlar burada birlikte eğlenmeyi çok iyi biliyorlar. Kuşadası, yılın her mevsiminde yaşanabilecek bir şehir. Bu nedenle kafeyi burada açmak, en doğru karar olduğuna inandım” şeklinde konuştu.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise ünlü isimlerin Kuşadası’nda yatırım yapmayı tercih etmelerinin kendileri için gurur verici olduğunu dile getirdi. Günel, Kuşadası’nın turizm sektörüyle birlikte ticaret sektöründe de yatırımcıları kendine çekmeye başlayan bir şehir olduğunu belirtti. Bu nedenle Okan Bayülgen ve ekibinin burada böyle bir mekanı açtıkları için teşekkür etti ve işletmenin başarılı ve kazançlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Atlı, Gençlerle Birlikte Atatürk Filmini İzledi

Sıradaki haber:

Başkan Atlı, Gençlerle Birlikte Atatürk Filmini İzledi