h Dolar 32,4941 % 0.66
h Euro 34,9018 % 0.66
h Sterlin 41,4620 % 0.49
h Altın (Gr) 2.405,13 %0,60
h BIST100 10.391,89 %2,23
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Sevgi dolu kalemlerle hediye gönderen abilere ve ablalara duygusal mektuplar

Sevgi dolu kalemlerle hediye gönderen abilere ve ablalara duygusal mektuplar

“Cumhuriyetin 100. yılında gerçekleştirilen “Cumhuriyetin çocukları hediyeleşiyor” projesi kapsamında Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri, Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ’daki okullardaki öğrencilere hediyeler gönderdi. Bu jeste karşılık alınan hediyelerle birlikte minik öğrenciler, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’ndaki öğrencilere duygu dolu mektuplar gönderdi. Mektuplarda, üniversiteye hazırlanan öğrencilere başarı dileği ve dualar yer aldı. Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri ise mektupları okuyarak duygusal anlar yaşadılar."

Cumhuriyetin 100. yılında gerçekleştirilen “Cumhuriyetin Çocukları Hediyeleşiyor” projesi kapsamında Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri, Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ’da bulunan bazı okullardaki öğrencilere hediyeler gönderdi. Bu özel projede, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun liderliğinde başlatılan çalışmaya katılan kurs öğrencileri, çeşitli hediyeler gönderdikleri öğrencilerden duygusal mektuplar aldılar.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı şerefine Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu tarafından hayata geçirilen bu proje, toplumun geleceği olan çocuklar arasında dayanışma ve sevgi bağlarının güçlenmesini hedefliyor. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun desteklediği projede, Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ’da bulunan okulların öğrencilerine çeşitli hediyeler gönderilmişti.

Geleceğin umudu olan öğrenciler, aldıkları jeste karşılık olarak Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan “abla ve ağabeylerine” duygu dolu mektuplar gönderdi. Minik öğrenciler, mektuplarında, üniversiteye hazırlanan öğrencilere başarılar dileyerek, onların istedikleri üniversiteleri kazanmaları için dualar ettiklerini ifade ettiler. Bunun yanı sıra, öğrenciler birbirinden değerli resimler de çizdi.

Mektuplarını alan Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri ise duygusal anlar yaşayarak mektupları okudular. Kurs Müdürü Suat Göv, bu anlamlı ve değerli projenin Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu liderliğinde hayata geçirildiğini ifade ederek, Bartın, Bitlis, Hatay ve Elazığ’daki öğrencilere yapılan jest için teşekkürlerini iletti.

Elazığ’da 133 bin öğrenci, karne heyecanıyla coştu

Sıradaki haber:

Elazığ’da 133 bin öğrenci, karne heyecanıyla coştu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.