h Dolar 32,4748 % 0.61
h Euro 34,9338 % 0.61
h Sterlin 41,5749 % 0.58
h Altın (Gr) 2.406,56 %0,70
h BIST100 10.391,89 %2,23
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • İl Milli Eğitim Müdürü Karaköse ”Tatilde çocuklarımız kesinlikle kendilerini dinlendirmeliler”

İl Milli Eğitim Müdürü Karaköse ”Tatilde çocuklarımız kesinlikle kendilerini dinlendirmeliler”

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin sömestir tatilinde dinlenmeleri gerektiğini belirtti. Tatilin önemli olduğunu vurgulayan müdür, öğrencilerin sevdikleri aktivitelerle meşgul olmalarını önerdi. Kitap okuma, sevdikleriyle görüşme ve seyahat gibi etkinliklerin tatil süresince yapılmasını teşvik eden Karaköse, çocukların ebeveynleriyle iletişimini de önemli bulduğunu söyledi. Karnedeki sonuçların önemine dikkat çeken müdür, olumsuz sonuçlar karşısında ebeveynlerin çocuklarıyla konuşarak durumu fırsata çevirmesini önerdi. Çocukların tatilin keyfini çıkarması ve dinlenmesi gerektiğini vurgulayan Karaköse, ailelerin de bu sürece dahil olarak birlikte etkinlikler yapmalarını önerdi.

Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, sömestir tatilinde çocukların dinlenmeleri gerektiğini vurgulayarak, tatil sürecinde sevdikleri aktivitelerle meşgul olmalarını önerdi. Karaköse, öğrencilerin tatillerini aktif dinlenerek geçirmelerini önerirken, kitap okumak, sevdikleri yerleri gezmek, arkadaşlarıyla zaman geçirmek gibi faaliyetleri yapmalarını tavsiye etti. Ayrıca, öğrenci başarısının karne notuyla sınırlı olmadığını belirten Karaköse, ailelerin çocuklarının başarılarını konuşarak geliştirme fırsatını değerlendirmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Karaköse, tatil sürecinin kısa olduğunu belirtirken, çocukların dinlenerek, ara tatillerini geçirmesini ve sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapmasını temenni etti.

Solhan’daki gençlik merkezi, 2023 yılında 3.500 genç ile buluştu

Sıradaki haber:

Solhan’daki gençlik merkezi, 2023 yılında 3.500 genç ile buluştu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.