h Dolar 32,9736 % -0.07
h Euro 35,9183 % -0.07
h Sterlin 42,9059 % -0.08
h Altın (Gr) 2.568,60 %-0,03
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Sarıgöl’de Projeler Nasıl Yazılır ve Yürütülür? Eğitimi Verildi!

Sarıgöl’de Projeler Nasıl Yazılır ve Yürütülür? Eğitimi Verildi!

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) işbirliğiyle öğretmen ve öğrencilere proje yazma ve yürütme eğitimi verildi. Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde, Zafer Kalkınma Ajansı yetkilileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri tarafından eğitimler verildi. Seminer sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) tarafından düzenlenen bir etkinlikte, öğretmen ve öğrencilere “Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi” verildi. Sarıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen seminerde, Zafer Kalkınma Ajansı temsilcileri ve Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Muhittin Şen ve Yüksel Kanyılmaz bir sunum yaptı. Katılımcılara seminerin sonunda sertifikaları takdim edildi.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Özel Okullarda Zam Konusunda Uyardı: “Özel Okul Temsilcileriyle Görüşüyoruz”

Sıradaki haber:

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Özel Okullarda Zam Konusunda Uyardı: “Özel Okul Temsilcileriyle Görüşüyoruz”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.