h Dolar 33,0574 % -0.08
h Euro 36,0363 % -0.08
h Sterlin 42,7619 % -0.18
h Altın (Gr) 2.556,04 %-1,72
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Polis memurları üniversite öğrencilerine bilgi verdi

Polis memurları üniversite öğrencilerine bilgi verdi

Erzincan'ın Tercan ilçesindeki Binali Yıldırım Üniversitesi Tercan Meslek Yüksek Okulu Kredi Yurtlar Kurumu Mehmet Refik Şimşek Öğrenci Yurdu'nda, polis ekipleri tarafından öğrencilere ve yurt görevlilerine çeşitli konularda bilgilendirme yapıldı. Aile içi şiddet, kadına karşı şiddetin önlenmesi, narkotik polisi anne, madde bağımlılığı ile mücadele, siber zorbalık, güvenli internet kullanımı, sosyal medya kullanımında dikkat edilecek hususlar ve dijital bağımlılık konuları üzerine bilgilendirme etkinliği düzenlendi. Ayrıca, katılımcılara el broşürleri de dağıtıldı.

Erzincan’ın Tercan ilçesinde polis ekipleri, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tercan Meslek Yüksek Okulu Kredi Yurtlar Kurumu Mehmet Refik Şimşek Öğrenci Yurdu’nda öğrencilere ve yurt görevlilerine çeşitli konularda bilgilendirme yaptı. Aile İçi Şiddetle Mücadele Kısım Amirliği ekipleri tarafından, “6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun, KADES Uygulaması, En İyi Narkotik Polisi Anne, Madde Bağımlılığı ile Mücadele, Siber Zorbalık, Siber Farkındalık, Güvenli İnternet Kullanımı, Sosyal Medya Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar ve Dijital Bağımlılık” konularıyla ilgili bilgilendirme yapıldı. Etkinlik kapsamında öğrencilere ve görevlilere el broşürleri dağıtıldı.

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde eğitim süreci kar engeline takıldı

Sıradaki haber:

Bingöl’ün Yedisu ilçesinde eğitim süreci kar engeline takıldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.