h Dolar 33,0532 % -0.08
h Euro 36,0099 % -0.08
h Sterlin 42,9437 % -0.02
h Altın (Gr) 2.577,95 %0,66
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Öğrencilerin heyecanla beklediği karneler okullarda dağıtıldı

Öğrencilerin heyecanla beklediği karneler okullarda dağıtıldı

Sinop'un Türkeli ilçesinde öğrenciler, karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı. Türkeli ilçe protokolü de karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin sevincine ortak oldu. Kaymakam Safa Kahraman, öğrencilere tatilde aileleriyle vakit geçirmeleri, dijital araçlardan uzak durmaları ve kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Sinop’un Türkeli ilçesindeki ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan öğrenciler yarıyıl tatiline bir sevinçle girdi. Türkeli ilçe yetkilileri, Cumhuriyet Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. İlçe Kaymakamı Safa Kahraman, Türkeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Anar, siyasi parti temsilcileri ve okul aile birliği başkanı, karne dağıtım töreninde yer alarak öğrencilerin sevincini paylaştılar. Tören sırasında neşeli diyaloglar yaşandı. Kaymakam Kahraman, karne ve başarı belgelerini öğrencilere dağıtarak, yarıyıl tatilini en güzel şekilde değerlendirmeleri konusunda önerilerde bulundu. Törende Kaymakam Kahraman, öğrencilere tatilde aileleriyle bolca vakit geçirmelerini, telefon, tablet gibi dijital araçlardan uzak durmalarını ve kitap okumalarını tavsiye etti.

Bakan Tekin, depremzede öğrencinin evde eğitim gördüğü sıradışı durumda karnesini verdi

Sıradaki haber:

Bakan Tekin, depremzede öğrencinin evde eğitim gördüğü sıradışı durumda karnesini verdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.