h Dolar 30,9604 % 0.15
h Euro 33,5100 % 0.15
h Sterlin 39,1419 % 0.24
h Altın (Gr) 2.019,37 %0,38
h BIST100 9.358,53 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Muğla’daki okullarda saygı duruşuyla şehitlerimiz anıldı

Muğla’daki okullarda saygı duruşuyla şehitlerimiz anıldı

Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Kocamustafa Efendi İlkokulu'nda, 12 Ocak tarihinde gerçekleşen pençe kilit operasyonunda şehit olan 9 Mehmetçik için saygı duruşu yapıldı. Öğrenciler ve öğretmenler, şehitler için toplanarak İstiklal Marşı'nı okudu. Okul müdürü İlker Koçar da yaptığı konuşmada, şehitlerin anısını yaşatmayı ve minnet duygularını ifade etmeyi amaçladıklarını söyledi.

Muğla Menteşe’de Şehitlere Saygı Duruşu: “Kocamustafa Efendi İlkokulu’nda bir araya gelen öğrenciler ve öğretmenler, 12 Ocak’ta gerçekleşen pençe kilit operasyonunda şehit düşen 9 Mehmetçik için saygı duruşunda bulundu. Programda, İstiklal Marşı söylendi. Okul Müdürü İlker Koçar, yaptığı konuşmada, “Bugün tüm Türkiye’de aynı anda gerçekleşen saygı duruşu ve İstiklal Marşı okumayla, 9 kahramanımızı anıyoruz. Bu vatan için savaşan tüm kahramanlarımızı minnetle anıyoruz. Onların sayesinde özgür ve güvenli bir şekilde yaşama şansına sahibiz. Ruhları şad olsun” dedi.

Üniversiteli gençler şehitler için duygusal anma töreni düzenledi

Sıradaki haber:

Üniversiteli gençler şehitler için duygusal anma töreni düzenledi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.