h Dolar 32,8513 % 1.05
h Euro 35,3434 % 1.05
h Sterlin 41,7078 % 0.73
h Altın (Gr) 2.495,91 %2,62
h BIST100 10.711,88 %2,30
a

Miniklerin hatim mutluluğu

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde, Safa Merve 4-6 yaş Kur'an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi'ne katılan öğrencilerin hatim programı düzenlendi. Programda öğrenciler Kur'an-ı Kerim'i hatmetmenin gururunu paylaştı ve Müftü Osman Bayram Latifoğlu konuşma yaptı. Öğrencilere başarı belgeleri ve madalyaları verildi ve programda ilahiler seslendirildi.

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde bulunan Safa Merve 4-6 yaş Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi’ne katılan öğrencilerin hatim programı Eski Fatih Camii’nde gerçekleştirildi. Hatim programına birçok öğrenci ve aileleri katıldı. Minikler, Kur’an-ı Kerim’i hatmetmenin sevincini sevdikleriyle paylaştı. Programda konuşan Muratlı İlçe Müftüsü Osman Bayram Latifoğlu, ülke genelinde 4-6 yaş eğitimine büyük ilgi gösterildiğini belirtti. Müftü Latifoğlu, Regaip Kandili’nde yapılan bu özel programda, Yüce Rabb’imizin bizi yarattığı, yaşattığı ve bu güzellikleri tattırdığı için hamd ettiğini söyledi. Ayrıca, kâinatın efendisi ve kıyamet gününün şefaatçisi olan Hazreti Muhammed Mustafa’ya salât ve selam gönderdi. Programın sonunda öğrencilere başarı belgeleri ve madalyaları takdim edildi. Müftü Latifoğlu, hem öğretmenleri hem de öğrencileri tebrik ederek ailelere ve programa katılan herkese teşekkür etti. Program boyunca öğrenciler tarafından seslendirilen güzel ilahiler ve Yasin suresi büyük bir ilgiyle izlendi. Programın sonunda ise öğrenciler hep bir ağızdan yapılan dua ile büyük alkış aldı.

Ücretsiz LGS hazırlık kursları her geçen gün daha fazla öğrenci tarafından tercih ediliyor

Sıradaki haber:

Ücretsiz LGS hazırlık kursları her geçen gün daha fazla öğrenci tarafından tercih ediliyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.