h Dolar 32,9394 % 0.12
h Euro 35,8210 % 0.12
h Sterlin 42,5649 % 0
h Altın (Gr) 2.551,72 %0,67
h BIST100 11.100,43 %-0,65
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Minik Erva, ödülünü Gazze’deki çocuklara bağışlamaya karar verdi

Minik Erva, ödülünü Gazze’deki çocuklara bağışlamaya karar verdi

Denizli İl Müftülüğü tarafından düzenlenen "Gazze'de çocuk olmak" adlı yarışmaya 10 yaşındaki bir öğrenci katıldı ve kazandığı ödülü Gazze'deki çocuklar adına bağışladı. Yarışma, İsrail zulmü altındaki Filistin için resim ve kompozisyon alanında düzenlendi. Denizli'de dereceye giren öğrenciler ödüllerini İl Müftüsü, ilçelerde dereceye giren öğrenciler ise ilçe müftülerinden aldı. Erva Berk adlı 4. sınıf öğrencisi ise dereceye girerek 600 TL'lik ödülünü kazandı ve bu ödülü Gazze'deki çocuklar adına Türkiye Diyanet Vakfı'na bağışladı.

Denizli’de, Denizli İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Gazze’de çocuk olmak” isimli yarışmaya katılan 10 yaşındaki bir öğrenci, aldığı ödülü Gazze’deki çocuklar adına bağışladı. İl Müftülüğü tarafından İsrail zulmü altındaki Filistin için düzenlenen bu resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler, İl Müftüsü Abdullah Pamuk tarafından ödüllerini aldı. İlçede dereceye giren öğrenciler ise ilçe müftülerinden ödüllerini teslim aldı. Çal Gazi İlköğretim Okulu’nda 4. sınıf öğrencisi olan Erva Berk de yarışmaya katılarak dereceye girdi. Minik Erva’nın, ilçe müftüsü tarafından verilen 600 TL’lik ödülü Gazze’deki çocuklar adına Türkiye Diyanet Vakfı’na bağışlaması takdir topladı.

2024 KPSS’nin 3. tercih kılavuzu yayınlandı!

Sıradaki haber:

2024 KPSS’nin 3. tercih kılavuzu yayınlandı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.