h Dolar 31,0058 % 0.3
h Euro 33,5438 % 0.3
h Sterlin 39,1610 % 0.29
h Altın (Gr) 2.021,95 %0,51
h BIST100 9.323,48 %-0,23
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Marmaris, Bilim Parkı İçin Misafirlerini Ağırladı

Marmaris, Bilim Parkı İçin Misafirlerini Ağırladı

Muğla'nın Ortaca ilçesindeki bir özel okulun 3. sınıf öğrencileri, Marmaris Belediyesi İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı'na ziyarette bulundu. Parkı gezdirilen öğrenciler, pan kavalı, konuşan borular, denge köprüsü, uzay bahçesi, periskop ve el bataryası gibi bilimsel aletleri deneyimledi. Okul müdür yardımcısı, Marmaris Belediyesi'ne yapılan ev sahipliği ve ilgi için teşekkür etti.

Muğla’nın Ortaca ilçesindeki özel bir ilkokulun öğrencileri, Marmaris Belediyesi İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı’na eğitim gezisi düzenledi.

İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, ilçe dışından gelen okulların da ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu kez konuklar ortacalı bir özel okulun 3. sınıf öğrencileriydi. Okulun müdür yardımcısı Levent Gürel’le birlikte gelen öğrencilere, Bilim Parkı’nda görevli öğretmen Belma Güler eşlik etti ve parkın sunduğu bilimsel aletler hakkında bilgi verdi. Öğrenciler, pan kavalı, konuşan borular, denge köprüsü, uzay bahçesi, periskop ve el bataryası gibi farklı bilimsel aletleri deneyimleme fırsatı buldular. Gezi, öğrenciler açısından oldukça verimli geçti ve müdür yardımcısı Gürel, Marmaris Belediyesi’ne gösterdiği ilgi ve misafirperverlik için teşekkür etti.

Durmuş, her çocuğun başarılı olabilmesi için çabalarımızı sürdürüyoruz.”

Sıradaki haber:

Durmuş, her çocuğun başarılı olabilmesi için çabalarımızı sürdürüyoruz.”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.