h Dolar 33,0790 % 0.03
h Euro 36,2503 % 0.03
h Sterlin 43,0011 % -0.11
h Altın (Gr) 2.619,85 %0,23
h BIST100 11.221,62 %0,79
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Küçükçekmece Üniversitesi Teknoloji Ofisi’nde eğitimler devam ediyor

Küçükçekmece Üniversitesi Teknoloji Ofisi’nde eğitimler devam ediyor

Kuşadası Ticaret Odası'nda düzenlenen eğitimde, yeni nesil yöneticilik ve çevik liderlik konusu ele alındı. Eğitimin süresi iki tam gün olup, Güven Bakırtaş tarafından verildi. Katılımcılara çevik liderlik, çevik yönetim prensipleri, kurum içi iletişim, motivasyon oluşturma, analitik düşünme ve stratejik davranış gibi konularda bilgi verildi. Yeni nesil yöneticinin "ateşle buz arasında liderlik" olarak nitelendirildiği belirtilerek, liderlik yapmanın püf noktaları anlatıldı. Kuşadası Ticaret Odası, üyelerine ücretsiz eğitimler sunmaya devam edecek.

Kuşadası Ticaret Odası, “Yeni Nesil Yöneticilik ve Çevik Liderlik” konulu eğitimlerine devam ediyor. Güven Bakırtaş tarafından iki tam gün süren eğitimde, çevik liderlik, çevik yönetim esasları, kurum içi iletişim, motivasyon oluşturma rehberi, analitik düşünme ve stratejik davranış gibi birçok konuda bilgi verildi. Eğitimde, yeni nesil yöneticinin “ateşle buz arasında liderlik” olarak nitelendirilen sisteminin anahtarı olduğu vurgulandı. Interaktif ve uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimin sonunda, ateşin motivasyonu, buzun ise otoriteyi temsil ettiği ve ateşi söndürmeden, buzu eritmeden liderlik yapmanın püf noktalarının anlatıldığı belirtildi. Kuşadası Ticaret Odası, üyelerine yönelik ücretsiz eğitimlerine 2024 yılında da farklı konularda devam edecek.

MSKÜ’lü araştırmacı, EPALE tarafından ödüllendirildi

Sıradaki haber:

MSKÜ’lü araştırmacı, EPALE tarafından ödüllendirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.