h Dolar 33,1014 % 0.16
h Euro 36,0385 % 0.16
h Sterlin 42,9555 % 0.1
h Altın (Gr) 2.563,63 %0,10
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Köyceğiz’deki okullarda eğlenerek öğrenme etkinlikleri başlıyor!

Köyceğiz’deki okullarda eğlenerek öğrenme etkinlikleri başlıyor!

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, tüm ülkede olduğu gibi, okullarda karne öncesi "Etkinlik Haftası" başlıyor. Öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerini teşvik etmek amacıyla düzenlenecek olan bu hafta, sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmalarını sağlayacak. Her dönemin son haftasında farklı içeriklerle devam edecek bu etkinlikler, öğrencilerin keyifli ve öğretici bir hafta geçirmelerini hedefliyor.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde, tüm ülkede olduğu gibi, karne öncesi “Etkinlik Haftası” başlıyor. Bu yıl ilk kez yarıyıl tatilinden önceki son haftada, öğrencilerin hem eğlenerek hem de öğrenerek keyifli bir hafta geçirmeleri hedefleniyor. Sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmaları teşvik edilecek olan “dönem sonu etkinlik haftası” düzenlenecek. Bu etkinlikler, her dönemin son haftasında farklı içeriklerle devam edecek.

Hakkari’de eğitime 1 günlük ara verildi, işte detaylar!

Sıradaki haber:

Hakkari’de eğitime 1 günlük ara verildi, işte detaylar!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.