h Dolar 32,9063 % -0.44
h Euro 35,8693 % -0.44
h Sterlin 42,5848 % -0.29
h Altın (Gr) 2.531,22 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Köyceğiz’deki öğrencilere mesleki rehberlik semineri düzenlendi

Köyceğiz’deki öğrencilere mesleki rehberlik semineri düzenlendi

Muğla Köyceğiz ilçesinde bulunan Zeytinalanışeyh İlk ve Ortaokulu'nda öğrencilere çeşitli konular hakkında seminer verildi. Seminerde, verimli ders çalışma, özbakım, sorumluluklarımız, akran zorbalığı, ihmal ve istismar, LGS hazırlık, mesleki rehberlik, sınav kaygısı ile başa çıkma gibi konular ele alındı. Seminer, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen rehber öğretmenler tarafından verildi. Seminere katılan öğrenciler, konular hakkında bilgilendirildi ve sorularını yanıtladı. Etkinlikten memnuniyet duyuldu ve emeği geçenlere teşekkür edildi.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunan Zeytinalanışeyh İlk ve Ortaokulu, öğrencilere çeşitli konularda seminer düzenledi. Seminerde, verimli ders çalışma, kişisel bakım, sorumluluklarımız, akran zorbalığı, ihmal ve istismar, LGS hazırlık, mesleki rehberlik ve sınav kaygısı ile başa çıkma konuları ele alındı. Seminer, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen rehber öğretmenler Hande Mutlu İvgin ve Taha Aktürk tarafından verildi. Köyceğiz Zeytinalanışeyh İlk ve Ortaokulu Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Hande Mutlu İvgin ve Taha Aktürk, öğrencilerimize çeşitli konularda bilgi verdi ve öğrencilerin sorularını yanıtladı. Öğrencilerimize faydalı bir sunum gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Van’da eğitimcilere ‘Öğretmenlikte liderlik’ konulu söyleşi düzenlendi

Sıradaki haber:

Van’da eğitimcilere ‘Öğretmenlikte liderlik’ konulu söyleşi düzenlendi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.