h Dolar 33,0913 % 0.07
h Euro 36,2829 % 0.07
h Sterlin 43,1053 % 0.14
h Altın (Gr) 2.621,58 %0,29
h BIST100 11.181,54 %0,43
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Kaymakam Bilici, mesleki eğitim ve programların yeni projelerle desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Kaymakam Bilici, mesleki eğitim ve programların yeni projelerle desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçedeki meslek liselerindeki eğitim atölyelerinin kapasiteleri ve öğrencilerin gelişimi için yeni projelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Bilici, lisa müdürleriyle yapılan değerlendirme toplantısında, akademik başarıyı artırmak ve eğitim kalitesini yükseltmek için stratejilerin belirlendiğini açıkladı. Ayrıca, meslek liselerindeki eğitim atölyelerinin kapasiteleri ve öğrencilerin gelişimi için yeni projelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Toplantıda okul müdürleri yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçedeki meslek liselerindeki atölyelerin kapasitelerini ve öğrencilerin mesleki gelişimini desteklemek için yeni projeler gerektiğini vurguladı.

Kaymakam Bilici, lise müdürleriyle yapılan bir değerlendirme toplantısında, ilçedeki liselerde akademik başarıyı ve eğitim kalitesini artırmak için stratejiler üzerinde görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda, yakında yapılacak YKS sınavına girecek öğrencilerin durumu değerlendirilirken, aynı zamanda meslek liselerindeki atölyelerin kapasiteleri ve öğrencilerin mesleki eğitim ve programlara yönelik gelişimi için yeni projelerin desteklenmesi gerektiği vurgulandı.

Toplantıya Kaymakam Bilici başkanlık etti ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Beyli ve Kadir Teke ile lise müdürleri katıldı. Toplantı, okul müdürlerinin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vermesinin ardından sona erdi.

Sarıkamış’ta Yeni Bir Kütüphane Hizmete Sunuldu

Sıradaki haber:

Sarıkamış’ta Yeni Bir Kütüphane Hizmete Sunuldu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.