h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi, akademik iş birliği anlaşması imzaladı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve Kocaeli Üniversitesi, akademik iş birliği anlaşması imzaladı

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile stratejik bir işbirliği protokolü imzalayarak Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali olan SOSYALFEST’in ev sahipliğini yapacaklarını duyurdu.

Karabük Üniversitesi’nde gerçekleşen görüşmede, iki üniversite arasında akademik işbirliği konuları ele alındı ve SOSYALFEST’in geleceği üzerine tartışmalar yapıldı.

Protokol kapsamında iki üniversite arasında ortak araştırmalar, projeler ve etkinliklerin düzenlenmesi, öğrenci değişimi programları ve ortak lisans ve yüksek lisans programları gibi akademik faaliyetler gerçekleştirilmesi planlandı.

Kocaeli Üniversitesi, SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği gibi başlıklar altında destek sağlayacak.

Türkiye’nin ilk sosyal bilimler festivali olan SOSYALFEST, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde Karabük Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Protokol imza töreniyle birlikte bu etkinlik için heyecan dorukta.

Küçük öğrenciler yeteneklerini gösterdi

Sıradaki haber:

Küçük öğrenciler yeteneklerini gösterdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.