h Dolar 33,0783 % 0.15
h Euro 36,1784 % 0.15
h Sterlin 43,0798 % 0.38
h Altın (Gr) 2.612,32 %-0,35
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Hakkari’de eğitime 1 günlük ara verildi, işte detaylar!

Hakkari’de eğitime 1 günlük ara verildi, işte detaylar!

Hakkari'de kötü hava koşulları ve kar yağışı sebebiyle okullar 1 gün tatil edildi. Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada, taşımalı eğitimde olumsuzluklar ve buzlanma riski nedeniyle il genelindeki tüm okul öncesi eğitim kurumları ile özel öğretim kursları ve Halk Eğitim Merkezleri'nde eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. Bu durumdan etkilenecek hamile ve engelli personeller de idari izinli sayılacak.

Hakkari’deki olumsuz hava koşulları ve yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün süreyle tatil edildi. Hakkari Valiliği tarafından yapılan açıklamada, taşımalı eğitimde yaşanabilecek olumsuzluklar ve buzlanma riski göz önünde bulundurularak, 15 Ocak 2024 Pazartesi günü il genelindeki tüm okul öncesi eğitim kurumlarıyla kreş, anaokulu, ilk ve orta dereceli eğitim kurumları, özel öğretim kursları, Halk Eğitim Merkezleri Rehberlik ve Araştırma Merkezlerindeki eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi. Ayrıca, kamu kurumunda çalışan hamile ve engelli personeller de aynı tarih için idari izinli sayılacak.

Alaca’da KYK’da yangın tatbikatı

Sıradaki haber:

Alaca’da KYK’da yangın tatbikatı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.