h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Farkındalık Amacıyla Cadde Temizliği Yapan ve Kitap Okuyan İnsanlar

Farkındalık Amacıyla Cadde Temizliği Yapan ve Kitap Okuyan İnsanlar

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Hendek Meslek Yüksekokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Muammer Sencer Caddesi'ni temizledi ve kitap okuma etkinliği düzenledi. Caddede sokak sanatçılarıyla birlikte çalışan öğrenciler, Cumhuriyet Meydanı'nda ise kitap okuyarak ilçe sakinlerinin dikkatini çekti. Etkinlikler, SUBÜ Hendek MYO Etkinlik Atölyesi Topluluğu ve 'Gönüllülük Çalışmaları' dersini alan öğrenciler tarafından gerçekleştirildi.

SUBÜ Hendek Meslek Yüksekokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında cadde temizliği ve kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Hendek Meslek Yüksekokulu Etkinlik Atölyesi Topluluğu ve ‘Gönüllülük Çalışmaları’ dersini alan öğrenciler, Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak rehberliğinde bu tür etkinliklere devam ediyor. Son etkinliklerinde öğrenciler, Hendek Muammer Sencer Caddesi’ni temizleyerek sokak sanatçılarına eşlik etti. Ayrıca ilçe sakinlerinin dikkatini çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla Hendek Cumhuriyet Meydanı’nda kitap okuma etkinliği düzenlediler. Öğrencilerin bu sosyal sorumluluk faaliyetleri, yerel halk tarafından takdirle karşılandı.

Prof. Dr. Adnan Özcan, ESTÖMER öğrencileriyle kahvaltıda buluştu

Sıradaki haber:

Prof. Dr. Adnan Özcan, ESTÖMER öğrencileriyle kahvaltıda buluştu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.