h Dolar 33,1065 % 0.15
h Euro 36,1014 % 0.15
h Sterlin 43,0396 % 0.19
h Altın (Gr) 2.562,15 %0,04
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Engelli öğrenciler, Togg aracılığıyla keyifli bir tur attı

Engelli öğrenciler, Togg aracılığıyla keyifli bir tur attı

Kırklareli’deki özel öğrenciler, yerli otomobil Togg ile tur atarak keyifli bir gün geçirdi. Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen etkinlikle, öğrencilerin eğitim başarılarına katkı sağlanması ve devamsızlık sorununun önüne geçilmesi hedefleniyor. Togg, öğrencilerin eğitim aldığı Halk Eğitim Merkezi'ne gönderilerek öğrencilere tanıtıldı ve gezdirildi. Bu etkinlik sayesinde öğrencilere eğlenceli bir gün sunulmuş oldu.

Kırklareli’nde öğrencilerin Türkiye’nin milli gururu Togg ile yaptığı özel bir etkinlik gerçekleşti. Kırklareli Valiliği’nin özel gereksinimli öğrencilere yönelik eğitim başarılarını artırmak, ilgiyi artırmak ve devamsızlığı engellemek amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Vali Birol Ekici’nin talimatıyla yerli otomobil Togg, Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere gönderildi. Etkinlikte, okul bahçesinde yetkililer tarafından öğrencilere Togg tanıtıldı ve daha sonra öğrenciler, Togg ile keyifli bir tur attı. Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen etkinlik, öğrencilere keyifli bir gün geçirme fırsatı sundu.

Battalgazi Belediyesi KPSS tekrar kampı büyük bir ilgiyle karşılandı!

Sıradaki haber:

Battalgazi Belediyesi KPSS tekrar kampı büyük bir ilgiyle karşılandı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.