h Dolar 33,0030 % 0.01
h Euro 35,9777 % 0.01
h Sterlin 42,9491 % -0.05
h Altın (Gr) 2.567,65 %-0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • EBYÜ’de stratejik plan hazırlığı için görüşme yapıldı

EBYÜ’de stratejik plan hazırlığı için görüşme yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ), geleceğe yönelik stratejik planlamalarını yapmak amacıyla istişare toplantısı düzenledi. Rektör, yardımcı rektörler, üniversite yöneticileri ve akademisyenlerin katıldığı toplantıda, üniversitenin hedefleri ve planları üzerine görüşmeler yapıldı. Katılımcıların fikirleri ve önerileri dikkate alınarak ortak bir strateji belirlenmesi amaçlandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ), geleceğine yönelik stratejik adımları belirlemek amacıyla 2025-2029 beş yıllık stratejik plan hazırlığı için bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Rektörlük Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, üniversitenin yöneticileri ve akademisyenlerinden oluşan Stratejik Planlama Ekibi katılım sağladı. Toplantıda, üniversitenin geleceği için stratejik adımların belirlenmesi ve planlaması üzerine görüşmeler gerçekleştirildi. Katılımcıların fikir ve önerileri dikkate alınarak ortak bir strateji oluşturulması hedeflendi.

Birinci sınıf öğrencileri, Bayburt Anadolu Mektebi’nde Tarık Buğra’yı tanıttı

Sıradaki haber:

Birinci sınıf öğrencileri, Bayburt Anadolu Mektebi’nde Tarık Buğra’yı tanıttı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.