h Dolar 33,0811 % 0.1
h Euro 36,1010 % 0.1
h Sterlin 43,0053 % 0.15
h Altın (Gr) 2.562,78 %0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Birinci sınıf öğrencileri, Bayburt Anadolu Mektebi’nde Tarık Buğra’yı tanıttı

Birinci sınıf öğrencileri, Bayburt Anadolu Mektebi’nde Tarık Buğra’yı tanıttı

Bayburt'ta gerçekleşen Yazar Okumaları ve Tarık Buğra İl Paneli'ne Vali Yardımcısı Yunus Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Panelde Tarık Buğra'nın hayatı ve okuyan öğrencilerin değerlendirmeleri üzerine konuşmalar yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, projenin bu sene de heyecan ve kararlılıkla sürdürüldüğünü belirtirken, Vali Yardımcısı Yunus Coşkun öğrencileri ve rehber öğretmenleri tebrik ederek katılım belgesi takdim etti. Panelin ardından protokol temsilcileri öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bayburt’ta gerçekleşen Anadolu Mektebi projesi kapsamında düzenlenen Yazar Okumaları ve Tarık Buğra İl Paneli, Vali Yardımcısı Yunus Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Panelde, Tarık Buğra’nın hayatı ve öğrencilerin okudukları kitaplar üzerine yapılan değerlendirmeler ilgiyle takip edildi. Panelden farklı liselerden katılan panelistler, okudukları kitaplara dayanarak yazarın insan, hayat ve dünya hakkındaki görüşlerine vurgu yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ise panelde yaptığı konuşmada Anadolu Mektebi projesinin büyük bir heyecan ve kararlılıkla sürdürüldüğünü belirtti. Panel sonunda Vali Yardımcısı Yunus Coşkun, öğrencilere ve rehber öğretmenlere tebriklerini ileterek katılım belgelerini takdim etti. Tarık Buğra İl Paneli, belge töreninin ardından sona erdi. Tüm katılımcılar, öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tarsus’un kırsal mahallelerinde yeni kreşler hizmet vermeye başlıyor

Sıradaki haber:

Tarsus’un kırsal mahallelerinde yeni kreşler hizmet vermeye başlıyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.