h Dolar 33,0728 % 0.01
h Euro 36,2260 % 0.01
h Sterlin 43,0266 % -0.04
h Altın (Gr) 2.619,20 %0,21
h BIST100 11.220,35 %0,77
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Beytüşşebap’ta okullar kar tatili yapacak!

Beytüşşebap’ta okullar kar tatili yapacak!

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle okullar 1 gün boyunca tatil edildi. İlçede yaşanan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam etmektedir. Kaymakamlık tarafından yapılan duyuruda, okulların bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı.

Kar yağışı nedeniyle Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde okullar 1 gün tatil edildi. İlçede yoğun kar yağışı yaşanmasından dolayı hayat olumsuz etkilenmeye devam ediyor. Beytüşşebap Kaymakamlığı, bu durumu göz önünde bulundurarak okulların bir gün tatil edildiğini duyurdu. Kar yağışının hayatı zorlaştırdığı ilçede, vatandaşlar evlerinde kalmayı tercih ediyor. Böylece, öğrenciler ve öğretmenler için güvenlik sağlanması amaçlanıyor. İlçede hâlihazırda yoğun kar yağışı devam ediyor ve yetkililer vatandaşların dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunuyor. Kar yağışının etkisini azaltması için ekiplerin çalışmaları sürüyor. Okulların bir gün tatil edilmesi ile öğrenci ve velilerin güvende olması hedefleniyor. İlçede karla mücadele çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

Hakkari’de okulların eğitime 1 gün ara verme kararı alındı

Sıradaki haber:

Hakkari’de okulların eğitime 1 gün ara verme kararı alındı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.