h Dolar 32,9216 % -0.41
h Euro 35,8937 % -0.41
h Sterlin 42,6093 % -0.28
h Altın (Gr) 2.531,24 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Başkan Yücel, çocukların karne sevincine katıldı

Başkan Yücel, çocukların karne sevincine katıldı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle birlikte minik öğrencilere karne töreninde eşlik etti. Öğrencilere karne dağıtan Başkan Yücel, aynı zamanda öğrencilere okuma kitabı hediye etti. Başkan Yücel, öğrencilere başarılar dileyerek kitap okuma ve ders çalışma konusunda teşvik etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesiyle birlikte çocukların karne heyecanına ortak oldu. Başkan Yücel, minik öğrencilere okuma kitabı hediye etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu’nda düzenlenen karne töreniyle birlikte 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısının sona erdiğini duyurdu. Başkan Yücel ve Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, törende öğrencilere karne dağıttı. Öğrencilerle sohbet eden Yücel, ayrıca Alanya Belediyesi tarafından hazırlatılan okuma kitaplarını da hediye etti.

Başkan Yücel, minik öğrencilere eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileyerek, “Adım adım ilerlediğiniz eğitim öğretim hayatınızda sizlere başarılar diliyorum. Tatil sürecinde keyifli ve neşeli zamanlar geçirmenizi umuyorum. Unutmayın, bu süreçte kitap okumayı ve ders çalışmayı ihmal etmeyin. Geleceğimizin teminatı olan siz öğrencileri gönülden kutluyorum” şeklinde konuştu.

Sur’da öğrencilerin karne heyecanı yaşandı

Sıradaki haber:

Sur’da öğrencilerin karne heyecanı yaşandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.